Logo firmy Migródtest

Dlaczego warto zainwestować w oświetlenie ogrodu?

25.08.2021

Każda osoba posiadająca ogród stara się, aby jej ogród był zawsze zadbany i dobrze się prezentował. Ma on być wyjątkowym miejscem, gdzie można usiąść i zrelaksować się w słońcu lub też po prostu zasiąść w cieniu z książką. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu ogród będzie wyglądał równie pięknie i ciekawie po zachodzie słońca, jak i w ciągu dnia. Można stworzyć ciekawe efekty świetlne, podświetlając niemal całą powierzchnię ogrodu, jak i najważniejsze rośliny. Dzięki wyborowi różnych urządzeń finalny wygląd całej aranżacji może być bardzo zaskakujący.

Magia ogrodu nocą

Główną zaletą stosowania oświetlenia ogrodowego jest właśnie podkreślenie niezwykłego charakteru naszej działki. Światła mogą tworzyć ścieżkę, skupiać się na elementach budynku albo też podkreślać urok rosnących w nim krzewów i drzew. To też wygodny i wyraźny sposób na wyznaczenie na ogrodzie dróżek i podjazdów, jak i rozjaśnienie miejsca, w którym przesiadujemy w czasie spotkań na patio.

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Ważny w tym przypadku jest dobór odpowiedniego rodzaju oświetlenia. Można zastosować lampy wpuszczane w grunt lub w taras, które oświetlają całość łagodnym światłem od spodu. Warto też wspomnieć, że istnieje możliwość zmiany kąta jego padania. Z drugiej strony są klasyczne słupki, które rzucają dużo światła wkoło, mając przy tym większy zasięg. Ciekawym rozwiązaniem są też kinkiety montowane na słupach i murach domu. Ich światło może być skierowane zarówno w dół, jak i w górę. Warto również sprawdzić, jaki efekt dają lampy kierunkowe, które służą przede wszystkim do podkreślenia wybranych elementów naszego ogrodu. Atrakcyjnie wygląda również „światło magiczne”. Może ono przybierać formę reflektorów, unoszących się na wodzie, łańcuchów świetlnych oplatających konary i pnie drzew, jak i wielu innych rodzajów ozdób. Możliwości jest tu naprawdę dużo.

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Każdy z wybranych modeli lamp może zbudować zupełnie inny klimat. Dzięki różnym kombinacjom tworzy się odmienne efekty, które doskonale podkreślą piękno wybranej nieruchomości.

Wyższe bezpieczeństwo

Lepsze oświetlenie ogrodu to również wyższe bezpieczeństwo majątku. Jest to szczególnie ważne w tych obszarach, gdzie brakuje świateł miejskich, więc słabiej zurbanizowanych przedmieściach, osiedlach domków w miasteczkach i na wsiach. Dzięki temu, że cała powierzchnia podwórka jest dobrze doświetlona, nic nie ma prawa umknąć czujnemu oku czy zamontowanemu monitoringowi.

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Bezpieczne i oszczędne rozwiązania

Warto zwrócić uwagę na to, aby montażem instalacji oświetlenia zajęli się specjaliści. Nasza firma proponuje klientom z Wrocławia i obszaru całego województwa dolnośląskiego możliwość zamontowania energooszczędnego oświetlenia w technologii LED. Stosujemy urządzenia niskonapięciowe 12V i 24V, które są w pełni bezpieczne i nie stanowią żadnego zagrożenia. Dodatkowo możemy podać, ile Państwa system oświetlenia będzie zużywał energii. To gwarantuje efektowne oświetlenie każdego obiektu, przy najniższym nakładzie energii. Firma proponuje również prezentacje oświetlenia w ogrodzie u klienta. Wspólnie w tedy można osiągnąć różne efekty światła w ogrodzie. Dla klientów którzy chcieliby sami pobawić się światłem Firma przygotowała zestaw który można wypożyczyć i spędzić kilka chwil wieczornych w ogrodzie i poznać swój ogród w rożnych odsłonach zdobionych światłem.

Zapisz się na newsletter!

Wysyłanie formularza

Szybka wycena

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę. Twoje odpowiedzi na kolejne pytania przyspieszą proces przygotowywania oferty.

Czym jesteś zainteresowany?

Dane kontaktowe

Załącz*

Maksymalny rozmiar pliku 5MB : pdf,docx,doc,jpg,png

Projekt/plan ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Zdjęcia z aktualnego stanu ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Inne dokumenty

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)
*im więcej zdjęć/rysunków dostaniemy tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Dodatkowe informacje

* im więcej informacji, tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Termin

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Dziękujemy

Twój wniosek o szybką wycenę został wysłany.

Na Twój adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie zgłoszenia.

Najszybciej jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą mailowo

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamów szybką wycenę