Logo firmy Migródtest

Możliwości naszych systemów oświetlenia

Chcemy Cię zabrać w podróż po Twoim ogrodzie, pokazać Ci go w nowej odsłonie, takiego, jakiego jeszcze nie widziałeś. Wyobraź sobie, że robi się ciemno, patrzysz w okno i zastanawiasz się co jest na zewnątrz, zapewne pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to – trzeba zasłonić żaluzje, bo masz obawy, że ktoś zagląda Ci do pokoju. Twój ogród w nowym wydaniu będzie zachęcał do odsłaniania okien wieczorem, wzbudzi poczucie bezpieczeństwa i nie będziesz mógł od niego oderwać wzroku.

Zapraszamy Cię do współpracy, dzięki której możemy pokazać Twój ogród w nowym wymiarze. Nasze bogate doświadczenie ze światłem ogrodowym pozwoli nam Cię zadziwić i sprawić, że z ogrodu będziesz korzystał nie tylko latem, ale również zimą.

Możemy to zrobić na różne sposoby. Stosujemy szeroki wachlarz rozwiązań - od prostych i tanich instalacji niskonapięciowych do zaawansowanych rozwiązań hybrydowych z iluminacją świetlną i zaawansowanym sterowaniem.

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Proste oświetlenie

zawsze jest wyposażone w pełne okablowanie i sterowanie, załącza się automatycznie kiedy zapada zmrok i wyłącza się również automatycznie zgodnie z Twoimi ustawieniami. To dobre rozwiązanie dla osób z mniejszym budżetem, które chcą mieć oświetlonych kilka najciekawszych zakątków swojego ogrodu.

Zaawansowane oświetlenie

może posiadać rozbudowany system lamp podkreślających architekturę i zieleń oraz lamp użytkowych. Dodatkowo może być podzielone na sceny świetlne z podziałem na różne strefy, które mogą być załączane niezależnie, np. wg Twoich upodobań, rytmu dnia czy tygodnia.

Oświetlenie premium

posiada wszystkie funkcje oświetlenia zaawansowanego a dodatkowo możliwość niesamowitych iluminacji, w których poszczególne lampy mogą świecić dowolnym kolorem i dowolnym natężeniem, można je również zestawiać w indywidualne sceny świetlne na różne okazje, nastrój czy nawet pory roku. Wiosną - jasnym odcieniem zieleni przyspieszysz efekt oczekiwanej pory roku a we wrześniu dodając subtelnych kolorów podkreślisz walory jesieni. Masz spotkanie w ogrodzie, a może wyjątkowy weekend? Za pomocą jednego kliknięcia możesz zmienić charakter Twojego ogrodu, dopasować do swojego nastroju.

SYSTEM OŚWIETLENIA WRAZ Z ZAAWANSOWANYM STEROWANIEM

pozwoli Ci cieszyć się ogrodem o każdej porze dnia. Możesz ustawić godzinę załączenia lamp przed swoim budzikiem, dzięki temu kiedy wstaniesz zobaczysz swój ulubiony zakątek ogrodu, co może wprowadzić Cię w bardzo dobry nastrój na cały dzień. Kiedy wracasz do domu, Twój ogród dzięki lampom będzie Cię witał pięknym wyglądem, ale również zadba o to, żebyś wysiadając z auta nie musiał iść po omacku.

PRZYKŁADOWE EFEKTY

  • operowanie światłem odbitym od elementów architektury i zieleni
  • lampy skierowanym w dół „downlight” dadzą nam efekt „moonlight” z ciekawymi światłocieniami na powierzchni chodników, tarasów, trawnika
  • oświetlenie liniowe, dzięki któremu możemy uzyskać efekt podwieszenia tarasu lub ciekawego podświetlenia schodów, co świetnie sprawdza się w ogrodach modernistycznych 
  • podświetlenie oczka wodnego, dzięki któremu nabiera dodatkowego uroku po zapadnięciu zmroku
  • użytkowe podświetlenie chodników, miejsc na ognisko czy tarasu

Te i inne efekty możemy zrealizować w Twoim ogrodzie.

Współpracujemy w oparciu o najlepsze rozwiązania i dostawców:

Szkolimy się, stosujemy w praktyce, lubimy to robić

Zapisz się na newsletter!

Wysyłanie formularza

Szybka wycena

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę. Twoje odpowiedzi na kolejne pytania przyspieszą proces przygotowywania oferty.

Czym jesteś zainteresowany?

Dane kontaktowe

Załącz*

Maksymalny rozmiar pliku 5MB : pdf,docx,doc,jpg,png

Projekt/plan ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Zdjęcia z aktualnego stanu ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Inne dokumenty

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)
*im więcej zdjęć/rysunków dostaniemy tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Dodatkowe informacje

* im więcej informacji, tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Termin

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Dziękujemy

Twój wniosek o szybką wycenę został wysłany.

Na Twój adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie zgłoszenia.

Najszybciej jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą mailowo

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamów szybką wycenę