Logo firmy Migródtest

Jak działają Nasze roboty?

Dzięki automatycznej kosiarce na zawsze zapomnisz o zapachu spalin czy rozciąganiu długich przedłużaczy po ogrodzie. Kosiarka automatyczna ma za zadanie codzienne koszenie całego trawnika. Ustawiany indywidualnie harmonogram koszenia, budowa urządzenia, oraz zintegrowane czujniki zapewniają pełne bezpieczeństwo domownikom.

logo migrod

Przyszedł czas na technologię w ogrodach, która nie tylko ułatwi Tobie pracę, ale zapewni całkiem inną kondycję i wygląd Twojego trawnika, a Ty będziesz miał dużo więcej czasu na robienie tego, co lubisz.  Roboty koszące to automatyczne kosiarki, które koszą trawę samodzielnie i nie wymagają Twojej pomocy i obecności. Urządzenie działa na podstawie zaprogramowanego harmonogramu, jest wyposażone w szereg czujników i funkcji, które zapewniają optymalną pracę w ogrodzie i wyjątkowy wygląd trawnika. Jeśli zastosujesz robota nawet na kiepsko wyglądającym trawniku po niedługim czasie zauważysz jak wygląd powierzchni poprawi się i zamieni w piękną zielona płaszczyznę. 

Wysoko rozwinięta technologia sprawia, że Roboty Ambrogio i Techline włoskiego producenta ZCS Zucchetti to inteligentne maszyny do zadań specjalnych. Wiele opatentowanych rozwiązań sprawia, że urządzenia te są bezpieczne, wydajne i dobrze pracują nawet w trudnych i skomplikowanych ogrodach. Szeroka gama modeli pozwala dobrać właściwego robota do każdego ogrodu, a co więcej będziesz mógł wybrać nawet jego kolor.

Nasze urządzenia mają szereg wyjątkowych funkcji, które sprawiają, że robot zawsze wie co i kiedy kosić, wykosi trawnik bez pomijania nieskoszonej trawy, włączy funkcję intensywnego koszenia przy gęstszej trawie, a przy napotkaniu przeszkody ominie ją i zapamięta. Robot będzie unikał pracy na wykoszonych obszarach, dzięki temu oszczędza dużo energii, a kiedy poczuje, że bateria wymaga ładowania, sam wróci do bazy i przygotuje się do następnego cyklu.

  • zaawansowana nawigacja, dzięki której robot unika wykoszonych miejsc dzięki temu wykorzystuje energię w miejscach, które wymagają intensywniejszego koszenia,
  • w najnowszej technologii, na dużych trawnikach roboty mogą działać w gromadzie dzięki funkcji “infinitysystem”,
  • dzięki modułowi ZCS Connect roboty mają nawigację GPS i łączność GSM, pozwala to na bieżąco widzieć informacje o robocie oraz zapewnia zabezpieczenie antykradzieżowe,
  • wyjątkowe noże wieloramienne ze stali nierdzewnej precyzyjnie tną trawę przez cały sezon bez konieczności wymiany,
  • tryb ECO optymalizuje czas pracy, powoduje, że robot poświęca więcej czasu na wyższą trawę a na niskiej kosi szybciej,
  • silniki bezszczotkowe mogą pracować zarówno w jedną jak i drugą stronę dzięki temu nóż koszący wykorzystuje wszystkie swoje krawędzie cięcia,
  • dzięki funkcji mulczowania (rozdrabniania ściętej trawy) już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie wyrzucić ściętą trawę, takie rozwiązanie pozwoli również zaoszczędzić nawóz oraz wodę do podlewania a Twój trawnik stanie się soczysty i gęsty,
  • zintegrowane czujniki deszczu, dzięki którym nie musisz się martwić zmiennymi warunkami atmosferycznymi - robot wykryje deszcz i sam wróci do bazy oczekując na możliwość koszenia.
  • możliwość dokupienia breloczka AMICO, który możemy dopiąć do obroży naszego pupila a robot sam odjedzie z miejsca, w którym bawi się zwierzak.

INNOWACYJNOŚĆ

Ambrogio Robot - Tech line, Pro line i Next line to dobre połączenie najnowszej technologii wieloletnich badań i prac z wyjątkowym i charakterystycznym dizajnem „Made in Italy”.

CZAS

Wysoka wydajność czasu pracy dzięki szybkiemu ładowaniu, nawigacji, i rozpoznawaniu już skoszonego terenu daje wydajność na poziomie do 500mkw/godz., a w przypadku linii L400 – 1.800mkw/godz.

MOC

Nasze roboty są bardzo wydajne,  wytrzymałe i długowieczne dzięki pojemnym bateriom litowo-jonowym, silnikom bezszczotkowym, cztero lub ośmioramiennym nożom o średnicy do 35 cm.

OBSZAR PRACY

Możliwość koszenia skomplikowanych trawników o dużych powierzchniach nawet 30.000mkw.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Wydajne algorytmy koszenia z rozpoznawaniem wcześniej skoszonej trawy z nawigacją GPS i łącznością GSM pozwalają zarządzać bardzo dużymi obszarami z nieprzerwaną pracą przez wiele godzin. 

POCHYŁOŚCI

Obsługa trawników do pochyłości 45% a przy najnowszym modelu QUAD pochyłości do 75% (najlepsze osiągi na rynku). Specjalne konstrukcje kół powodują że nasze roboty mają wyjątkowe właściwości jezdne.

CZUJNIKI DESZCZU

Dzięki czujnikowi deszczu robot może przeczekać opady i wyruszyć do pracy po jakimś czasie. Masz możliwość włączenia lub wyłączenia tej funkcji. 

SZEROKA OFERTA

dużo urządzeń, do każdych potrzeb, koszących powierzchnie od małych do dużych (nawet 30000m2). Od prostych trawników do najbardziej skomplikowanych o nachyleniu  terenu nawet do 75%.

Zapisz się na newsletter!

Wysyłanie formularza

Szybka wycena

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę. Twoje odpowiedzi na kolejne pytania przyspieszą proces przygotowywania oferty.

Czym jesteś zainteresowany?

Dane kontaktowe

Załącz*

Maksymalny rozmiar pliku 5MB : pdf,docx,doc,jpg,png

Projekt/plan ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Zdjęcia z aktualnego stanu ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Inne dokumenty

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)
*im więcej zdjęć/rysunków dostaniemy tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Dodatkowe informacje

* im więcej informacji, tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Termin

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Dziękujemy

Twój wniosek o szybką wycenę został wysłany.

Na Twój adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie zgłoszenia.

Najszybciej jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą mailowo

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamów szybką wycenę