Logo firmy Migródtest

Prezentacja oświetlenia ogrodu. Dlaczego warto?

01.11.2021
Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Kupując niektóre produkty, masz możliwość przetestowania ich. Sprawdzenia, czy wybrany produkt spełnia Twoje oczekiwania. A czy wiesz, że to samo możesz zrobić, chcąc zadbać o oświetlenie swojego ogrodu? Nasza firma może Ci zagwarantować taki pokaz. Masz wątpliwości? Poniżej przedstawiamy Ci argumenty, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Wszystko zaczyna się od kontaktu z nami…

W momencie, gdy planujesz oświetlenie ogrodu, z pewnością masz różne wizje, które chciałbyś zrealizować. Czasem jednak lepiej sięgnąć po pomoc specjalistów, którzy podpowiedzą, jak najlepiej rozplanować oświetlenie.

Jak wyglądają prace przed pokazem?

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Umówionego dnia przyjeżdżamy do Ciebie z całym sprzętem. Są to kompletne zestawy oświetleniowe, na które składają się: lampy kable ze złączkami oraz sterowanie.

Przywozimy na miejsce różne oprawy, aby Ci jak najlepiej przedstawić efekt potencjalnego oświetlenia. Wszystkie nasze artykuły pochodzą od renomowanych firm. Dzięki temu masz pewność, że gwarantują najwyższą jakość. Wspólne z Tobą ustalimy, które punkty w ogrodzie warto podkreślić. Wśród nich mogą być m.in.:

  • drzewa,
  • klomby,
  • rzeźby,
  • ścieżki,

a także inne elementy małej architektury. Dzięki zestawowi prezentacyjnemu zyskujesz urzeczywistnioną wizję oświetlenia ogrodu.

Posiadamy wiele pomysłów jak oświetlić poszczególne elementy oraz osiągnąć różne efekty. Również Twoje pomysły są dla nas ważne. Często to klienci angażują się we wspólną zabawę w ogrodzie, tworząc razem z nami sympatyczną atmosferę.

Jak natomiast wygląda nasza praca? Przygotowanie do pokazu trwa zwykle około godziny. Najpierw podłączamy transformator, a następnie rozciągamy przewód po całym ogrodzie. Kolejnym krokiem jest rozstawienie opraw w wybranych miejscach. Dobieramy je tak, by najlepiej podkreślić efektowność poszczególnych miejsc ogrodu. Reflektory idealnie podbiją zieleń wyższych krzewów i drzew. Słupki natomiast ładnie podświetlą rabatki i brzegi oczka wodnego.

W trakcie pokazu

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

To, o której godzinie zacznie się prezentacja, jest uzależnione od pory roku. Jeśli decydujesz się na założenie oświetlenia latem – będzie miała ona miejsce późniejszą porą. Wiosną i jesienią zaprezentujemy Ci światła wcześniej. Pokaz trwa od 1 godziny do około 2,5 godziny. W tym czasie będziesz mógł dokładnie przyjrzeć się temu, jak wyglądają efekty działania poszczególnych lamp przy wybranych obiektach. Jeśli rezultat Ci się spodoba, nanosimy na rzut działki położenie opraw. Na tej podstawie później powstanie schemat oświetlenia ogrodu, który otrzymasz wraz z wyceną. Po wszystkim demontujemy elementy prezentacyjne.

Jeżeli chcesz mieć więcej czasu na różne ustawienia możesz taki zestaw prezentacyjny wypożyczyć i przez weekend lub w tygodniu spraktykować różne opcje oświetlenia. Zadzwoń zapytaj o dostępność i przyjedź wypożyczyć lub możemy wysłać Tobie kurierem.

Ile kosztuje prezentacja?

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Cena pokazu jest zawsze indywidualnie ustalana z klientem. Jest ona uzależniona przede wszystkim od wielkości terenu, na którym mają być ustawione poszczególne oprawy terminu pokazu oraz odległości od naszej firmy. Pytając o koszty, podaj lokalizację, termin i wielkość ogrodu. Jeśli zdecydujesz się na to, aby skorzystać z naszej oferty, możesz liczyć na odliczenie ich od całości inwestycji.

Po uzyskaniu od Ciebie pozytywnej decyzji nasi fachowcy już w biurze sporządzą pełną wycenę, związaną m.in. z materiałami, jak i opłatą za montaż. Kiedy już wszystko zaplanują, otrzymasz schemat oświetlenia wraz z kosztorysem, dzięki czemu wiesz, za co dokładnie płacisz.

Jeżeli chcesz sam zamontować taki system, to nie ma problemu. Pomożemy Tobie skompletować materiały i wytłumaczymy, jak to zrobić za pomocą filmików instruktażowych. Będziesz miał oświetlony ogród w niższych kosztach i radość z pracy w swoim ogrodzie.

Zafunduj sobie prezentację!

Przykład realizacji oświetlenia od Migród

Jeśli planujesz efektowne podświetlenie ogrodu, to nie decyduj w ciemno. Skorzystaj z możliwości prezentacji, jaką daje Ci nasza firma. Dzięki temu będziesz mógł przyjrzeć się na żywo, nie zaś na cyfrowej wizualizacji, jak to będzie wyglądało.

Gdzie zaś działamy? Dojedziemy do klientów z takich miast jak Wrocław, Sobótka, Świebodzice, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych czy Kłodzko, a także okolicznych miejscowości. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej propozycji.

Zapisz się na newsletter!

Wysyłanie formularza

Szybka wycena

Wypełnij krótki formularz i uzyskaj wycenę. Twoje odpowiedzi na kolejne pytania przyspieszą proces przygotowywania oferty.

Czym jesteś zainteresowany?

Dane kontaktowe

Załącz*

Maksymalny rozmiar pliku 5MB : pdf,docx,doc,jpg,png

Projekt/plan ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Zdjęcia z aktualnego stanu ogrodu

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)

Inne dokumenty

pdf,docx,doc,jpg,jpeg,png,PDF,DOCX,DOC,JPG,JPEG,PNG Maksymalny rozmiar 195MB (200000KB)
*im więcej zdjęć/rysunków dostaniemy tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Dodatkowe informacje

* im więcej informacji, tym dokładniej i szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę

Termin

Czy na pewno chcesz zamknąć formularz?

Dziękujemy

Twój wniosek o szybką wycenę został wysłany.

Na Twój adres e-mail zostało wysłane potwierdzenie zgłoszenia.

Najszybciej jak to możliwe skontaktujemy się z Tobą mailowo

Wiadomość nie została wysłana

Twój wniosek o szybką wycenę nie został wysłany.

Zamów szybką wycenę