Od 2003 roku całą naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do tego, by dbać o Państwa ogrody. Wszystko zaczęło się od jednego człowieka. Założyciel firmy MIGROD, Wojciech Mitek, swoją pasję i wykształcenie ogrodnicze przekuł w profesjonalną działalność w służbie terenów zieleni.

Od samego początku zapewniamy sprzedaż, opracowanie projektów oraz kompleksowe wykonawstwo instalacji nawodnieniowych. Wąska specjalizacja, w jakiej się poruszamy, powoduje, że gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Nawodnimy wszystko i wszędzie: od rabat poprzez szklarnie i przydomowe ogródki aż po sportowe boiska. Działamy we własnym, świetnie wyposażonym parku maszynowym, w codziennej pracy wykorzystując najnowocześniejsze technologie i sprzęt przodujących światowych firm.

Tworzymy zespół młodych, samodzielnych, przedsiębiorczych i dobrze wyszkolonych fachowców. Praca jest dla nas pasją. Nie przestajemy się rozwijać, wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji.

Naszą przewagę budujemy na doświadczeniu – zarówno własnym, jak i producentów sprzętu, na którym pracujemy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebni są specjaliści w dziedzinie nawadniania i profesjonalnej opieki nad terenami zieleni.

 

 

Technologia w terenach zieleni

Od 2003 roku dbamy o Państwa zieloną przestrzeń
w ramach nawadniania, oświetlenia i dbania o ogród

 

vertical_align_top