Ogród Prywatny

Okolice Świdnicy


Zakres prac:
Automatyczny system nawadniający  Rain Bird / HUNTER. Zasilanie studnia głębinowa / wodociąg z pompą Grundfos do podnoszenia ciśnienia. Sterowanie automatyczne Rain Bird z detektorem deszczu. Trawniki nawadniane zraszaczami wynurzalnymi. Rabaty nawadnianiem kroplowym

Czas wykonania: lipiec.  Rok 2014


Nawadnianie przemysłowe

Ogrodnictwo Grodziszcze


Zakres prac:
Automatyczny system nawadniający szklarni. Uprawy zagonowe, doniczkowe, zamgławianie,  układy pompowe zautomatyzowane.

Czas wykonania:  styczeń-kwiecień 2013 rok


Boisko

Jagodnik Gmina Świdnica


Zakres prac:
Budowa od podstaw boiska sportowego wraz z drenażem, montażem bramek i piłko chwytów. Boisko poziomowane równiarką laserową  ze spadkami w układzie kopertowym.

Czas wykonania: marzec – czerwiec 2012


Inwestycja prywatna

Smolec


Zakres prac:
Automatyczny system nawadniający Rain Bird / HUNTER. Zasilanie studnia z układem pompy Grundfos z zabezpieczeniem i filtracją. System wykorzystuje wodę deszczową. Sterowanie automatyczne Rain Bird z detektorem deszczu. Trawniki nawadniane zraszaczami wynurzalnymi. Rabaty nawadnianiem kroplowym.

Czas wykonania: lipiec.  10 dni roboczych

Inwestycja prywatna

Wrocław Południe


Zakres prac:
system nawadniający zasilane ze zbiornika na deszczówkę z układem pomp i automatycznym dopełnianiem zbiornika, system składa się z 5 sekcji w tym 2 sekcje zraszaczy i 3 sekcje linii kroplującej, automatyczne sterowanie ze sterownikiem RZX i czujnikiem RSD. System zrealizowany komopleksowo ze zbiornikiem na deszcówkę oraz rozsączeniem wody, automatycznym dopełnianiem z wodociągu, oraz hydrauliką fontanny, trudnością było wystepowanie starodrzewu I zróżnicowana gleba , wąskie pasy trawnika, pojemniki tarasowe na oddzielnej sekcji.

Referencje

vertical_align_top